Харків’яни засмічують каналізацію обрізками овочів та предметами гігієни

Близько 150 заявок на прочищення каналізації надходить щодня на комунальне підприємство "Харківводоканал"

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на начальника управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу "Харківводовідведення" КП "Харківводоканал" Валерія Харлана.

За його словами, ця проблема особливо актуальна у період збору врожаю, коли люди спускають обрізки від овочів і фруктів у каналізацію, а не викидають у сміттєві контейнери. Це призводить до того, що система внутрішньобудинкової каналізації забивається.

"Ми змушені перекривати воду, щоб не затоплювати підвали і нижні поверхи. У момент чистки вміст каналізації виливається у підвал, який потім потрібно хлорувати. Часто дістаємо ганчірки, предмети особистої гігієни, харчові відходи, а іноді навіть будівельні. Буває, забивається так, що викликаємо машини, які гідродинамічним способом промивають каналізаційні труби, дворову каналізацію. У цей час страждають мешканці будинку і наші працівники, які замість того, щоб займатися профілактикою, витрачають багато часу на прочищення мереж", - розповів Харлан.

Він попросив харків'ян уважніше поставитися до цієї проблеми, щоб не завдавати незручностей іншим людям.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook