Харків’яни стали чемпіонами України з боксу

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків пройшов у Маріуполі

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, збірна Харківщини завоювала дві золоті, три срібні, одну бронзову нагороду та посіла перше місце в медальному заліку.

У фіналі вагової категорії до 63 кг на ринзі зустрілися харків’яни Юрій Шестак та Ярослав Харциз. На шляху до "золотого" поєдинку Шестак здолав суперників з Києва, Дніпропетровської та Херсонської областей. Харциз переміг представника Дніпропетровської області, потім - харків’янина Яніса Куриленко та боксера з Чернігівської області, а у фіналі - свого більш досвідченого земляка Юрія Шестака з рахунком 5:0.

Ще одне фінальне харківське дербі відбулося у вазі до 91 кг. Сергій Горсков з рахунком 5:0 здолав суперників з Києва, Дніпропетровської та Одеської областей, а у фіналі - також одноголосим рішенням суддів - харків’янина Роберта Мартона, який на шляху до своєї срібної нагороди переміг киянина та в півфіналі харків’янина Рамазана Муслімова, який, відповідно, став бронзовим призером.

Ще одну срібну медаль Харківщині приніс Максим Коц. У ваговій категорії до 81 кг він переміг боксерів з Києва, Донецької та Чернігівської області, але у фіналі поступився 0:5 Степану Грекулу з Чернівецької області.

У медальному заліку збірна Харківської області посіла перше місце, друге було за боксерами Києва, а третє посіла полтавська команда.

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за ліцензії на Олімпіаду - 2020.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’янин став чемпіоном Європи з шашок.