Харків’яни посіли призові місця на марафоні в Німеччині

Команда марафонців з Харкова успішно виступила на міжнародному "Метрополь-Марафоні" у Німеччині

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, забіг пройшов у місті Фюрт. У ньому взяли участь понад 5 тисяч осіб. 450 з них бігли 42 км, понад 1 300 - 21 км, а решта - дистанцію у 10 км.

Харків'янин Володимир Говор, який вперше брав участь у цьому марафоні, посів перше місце у своїй віковій групі на дистанції 42 км.

Харків'янин Андрій Павелко на дистанції 21 км посів третє місце в абсолютному заліку і друге місце у своїй віковій групі. Крім того, на цій же дистанції харків'янин Євген Годун посів третє місце у своїй віковій групі.

За підсумками змагань харківську команду запросили взяти участь у "Метрополь-Марафоні" в 2020 році.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові під час пожежі у квартирі п’ятиповерхового житлового будинку врятували господаря.