Харків’яни до 2056 року платитимуть фірмі нардепа Шенцева за доступ до популярного в місті пляжу

Народний депутат Дмитро Шенцев, екс-депутат Харківської облради Давид Чихладзе та родич екс-директора КП "Харківводоканал" Василь Корінько зберегли право оренди території біля Журавлівського водосховища

Харків’яни до 2056 року платитимуть фірм…

Суд залишив право оренди території площею 16 га біля Журавлівського водосховища в Харкові за народним депутатом Дмитром Шенцевим, екс-депутатом Харківської облради Давидом Чихладзе та родичем екс-директора комунального підприємства "Харківводоканал" Василем Корінько, повідомили Depo.Харків у "Харківському антикорупційному центрі" з посиланням на постанову Касаційного господарського суду Верховного Суду.

Активісти зазначили, що Харківська міська рада 17 січня 2008 року уклала з ТОВ "Контакт плюс" договір оренди на 49 років, до 1 квітня 2056 року, земельної ділянки площею 16 гектарів на Журавлівському водосховищі (пляжно-розважальний комплекс "Акважур" та ресторан "Млин").

ТОВ "Контакт плюс" в 2015 році звернулося до Харківської міськради з проханням надати дозвіл на розробку технічної документації на поділ цієї земельної ділянки.

Міськрада в 2018 році вирішила розірвати договір оренди на підставі того, що "Контакт плюс" звернувся з проханням про поділ земельної ділянки. Міськрада вирішила, що поділ земельної ділянки тягне за собою припинення права користування нею загалом, оскільки здійснювався з метою відмови від її частини.

Суд першої інстанції підтримав позицію міськради.

Апеляція та касація не підтримали суд першої інстанції, зазначивши, що в наданому міськрадою проекті угоди про розірвання договору оренди землі підставою вказано рішення мерії та "взаємну згоду сторін", в той час як причиною могла бути лише добровільна відмова ТОВ "Контакт плюс" від земельної ділянки. А "Контакт плюс" про таку відмову не повідомляв.

"Земельна ділянка, яку орендує ТОВ "Контакт Плюс", по вул. Героїв Праці, 2-а, має вихід до Журавлівського водосховища. Але безкоштовного доступу до води там немає. Вільному проходу перешкоджає шлагбаум", - зазначили активісти.

Власниками "Контакт плюс" є Дмитро Шенцев, Давид Чихладзе та Василь Корінько.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" планує орендувати обладнання для друку рахунків побутовим споживачам. 

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"