Харківський "слуга" Зеленського, який зізнався у подвійному громадянстві, показав майно в Ізраїлі

Харківський народний депутат Олександр Куницький, який має громадянство Ізраїлю, задекларував кредит і квартиру в цій країні

Харківський "слуга" Зеленського, який зі…

Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію за 2019 рік подав народний депутат України, обраний у Харкові від партії "Слуга народу", Олександр Куницький.

 

Згідно з декларацією, Куницький володіє квартирою площею 50,46 кв.м у Запоріжжі, квартирою площею 52,8 кв.м в Ізраїлі (придбав у 2017 році за 4,9 млн грн). Крім цього, Куницький орендує квартиру площею 75,4 кв.м у Києві та має право користування квартирою площею 54 кв.м у Запоріжжі.

 

Куницький також задекларував пайову участь у будівництві квартири площею 70,97 кв.м та паркомісця в Одесі.

 

Нардеп орендує автомобіль Nissan Leaf, його дружина орендує автомобіль BMW i3.

 

Читайте також: З'явилися кадри, де Куницький зізнається у подвійному громадянстві

 

Куницький задекларував 50% (2,5 тис. грн) статутного капіталу в ТОВ "Народний погляд", передані в управління громадянину України Ігорю Пальшину. Нардеп є кінцевим бенефіціаром цього ТОВ.

 

Серед нематеріальних активів Куницький задекларував Ю-туб канал "ЗПСанек" і колекцію творів, відеограм з дорожньої, автомобільної та антикорупційної тематики.

 

У 2019 році Куницький отримав наступний дохід: заробітна плата за основним місцем роботи у ТОВ "Тесла Моторс" – 16,7 тис. грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 2,67 млн грн, іноземний дохід у Шотландії – 264,5 тис. грн, соціальні виплати при народженні дитини – 10,3 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи у Верховній Раді – 157,3 тис. грн, оплата витрат на участь у навчанні від партії "Слуга народу" – 29 тис. грн, компенсація вартості оренди житла – 81,3 тис. грн, компенсація вартості проїзду територією України – 30,7 тис. грн, дохід від надання майна в оренду – 348 тис. грн, додаткове благо – 16,7 тис. грн, подарунки у грошовій формі – 24,1 тис. грн, безповоротна грошова допомога (джерело не вказане) – 310,6 тис. грн, кешбек – 345 грн.

 

Дружина нардепа задекларувала подарунок у не грошовій формі 1 тис. грн і додаткове благо в розмірі 16,7 тис грн.

 

Серед заощаджень Куницький вказав 180,2 тис. доларів готівкою, а також 480 грн у банку. Дружина нардепа вказала наявність 1,35 млн грн готівкою та 5,5 тис. грн у банках.

 

Серед фінансових зобов’язань Куницький вказав кредит в розмірі 301 тис. шекелів під заставку ізраїльської квартири (отриманий у 2016 році). Крім цього, Куницьбкий винен за рішенням суду 150 тис. грн громадянину України Андрію Галенку (суд програний 13 вересня 2019 року).

 

У будівництво в Одесі Куницький вклав 366,3 тис. грн.

 

Читайте також: Реприватизація "Приватбанку": Хто із нардепів від Харківщини став на бік Коломойського

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"