Харківський райсуд відпустив без запобіжного заходу чоловіка, який підозрюється в замаху на вбивство, – ЗМІ
Харківський райсуд вкотре відпустив підсудного, що підозрюється в замаху на вбивство
- Харків
-
13 квітня 2021 18:06
Суддя Денис Савченко 13 квітня вкотре відпустив без запобіжного заходу Володимира Цимбалюка, який підозрюється у замаху на вбивство, передає Depo.Харків із посиланням на "Харків Один".
За даними видання, вранці група харківських активістів прийшла під стіни Харківського райсуду, щоб висловити обурення зволіканням та бездіяльністю суду, та вимагати суворого та справедливого вироку для Володимира Цимбалюка. Кілька десятків людей тримали плакати "Цимбалюку - суворий вирок!", "Савченко, де Ваша честь?", "Цимбалюк-адвокат диявола" та інші. Але розгляд справи перенесли через відсутність сторони потерпілого.
Натомість адвокат потерпілого запевнив, що намагався взяти участь в засіданні в он-лайн режимі, що дозволено законом. Із яких причин суддя Савченко вирішив перенести слухання та чому підозрюваний у замаху на вбивство перебуває тривалий час на волі та вільно пересувається містом, на разі не відомо.
Сам Цимбалюк перед засіданням, яке так і не відбулося, на більшість питань журналістів не відповідав, проводив фотографування та відеозйомку активістів тощо. Активісти вимагали припинити затягування розгляду справи та суворого й справедливого вироку для Цимбалюка.
Журналісти нагадали, що стрілянина в селі Байрак – це не єдина подія кримінального характеру, до якої може бути причетним Володимир Цимбалюк. У тому ж Харківському райсуді розглядається ще, що найменше, одна кримінальна справа, що стосується цього громадянина.
Раніше підприємці Харківщині неодноразово заявляли про сумнівні методи "адвокатської діяльності" Цимбалюка, які можна кваліфікувати як шахрайські. Після оголошення про перенесення слухання по справі, працівники суду забезпечили Цимбалюку можливість покинути приміщення без спілкування з активістами та пресою, ймовірно, через службовий вихід.
Довідка. Кілька років тому Цимбалюк став учасником події, внаслідок якої вогнепальні поранення отримав мешканець села Байрак Харківського району. Очевидці стверджують, що саме Цимбалюк здійснив озброєний напад на місцевого жителя, щоб у такий спосіб помститися за відмову передачі права власності на земельну ділянку. Попри заяви очевидців та постраждалого, незважаючи на вилучений у Цимбалюка пістолет, фігурант гучної справи знаходиться на волі, без запобіжного заходу, а суд затягується.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 09:13 За минулу добу на фронті відбулося 182 бойових зіткнення, - Генштаб ЗСУ
- 21:18 Сили оборони звільнили село на Харківщині
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 09:19 Ситуація на фронті: дані Генштабу ЗСУ
- 08:49Окупанти обстріляли школу, магазин і клуб на Харківщині: Загинула людина, ще три – поранені
- 23:13 Ситуація на фронті: Атаки ворога не вщухають
- 22:22 Більше сотні разів за добу ворог атакував лінію фронту
- 08:40На Харківщині окупанти розбили ліцей, агрофірму та житло: поранено трьох людей
- 21:50Медсестра з Харківського моргу обкрадала загиблих воїнів (ФОТО) ФОТО
- 19:59 Чоловіки до 22 років зможуть виїжджати за кордон, - Свириденко
- 17:25Топ-7 помилок при виборі матраца: на що звернути увагу Актуально
- 10:14 ДБР затримало керівництво колонії за знущання над засудженими в Харкові ФОТО
- 08:31На Харківщині окупанти поранили мирну мешканку: офіційна інформація ОВА ФОТО
- 15:01Корупційний скандал у Харкові: ДБР завершило справу двох чиновників із податкової ФОТО
- 12:39 Зраднику, який навів ракети на будівлю ОДА в Харкові, остаточно дали довічне ФОТО
- 08:42Обстріли на Харківщині: Ворог убив одну людину, ще шістьох – поранив ФОТО
- 12:38Удар по Куп’янську: Пошкоджені "швидкі", агротехніка й агроспоруди
- 09:13 На фронті окупанти 179 разів намагалися прорвати оборону ЗСУ