Харківській ОДА під керівництвом Світличної довіряли найбільше по країні, – соцопитування групи "Рейтинг"

Харківська облдержадміністрація у вересні – жовтні 2019 року мала 60% схвальних відгуків

Про це йдеться у п’ятому всеукраїнському муніципальному опитуванні, що проводилося з 6 вересня по 10 жовтня 2019 року, передає Depo.Харків.

 

На питання, чи схвалюють мешканці діяльність Харківської ОДА, 14% респондентів відповіли, що цілком схвалюють, 46% – швидше схвалюють, 16% – швидше не схвалюють, 5% – зовсім не схвалюють, 19% – не мали відповіді.

 

За цим показником Харківська ОДА, якою тоді керувала Юлія Світлична, була найкращою в Україні.

 

На питання, чи справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 57% харків’ян відповіли, що в правильному, 26% – у неправильному, 17% – не мають відповіді. Говорячи про місто Харків, 70% мешканців відповіли, що в цілому у Харкові справи рухаються у правильному напрямку, 19% переконані, що в неправильному, 11% – важко відповісти.

 

Відповідаючи на питання, як змінилося економічне становище в Україні протягом останніх 12 місяців, 18% респондентів сказали, що становище дещо покращилося, 46% – залишилося на попередньому рівні, 19% – дещо погіршилося, 13% – набагато погіршилося, 4% – не мають відповіді.

 

Водночас у харків’ян в цілому позитивні очікування від того, як у найближчі 12 місяців зміниться економічне становище в Україні: 5% вважають, що покращиться набагато, 50% – дещо покращиться, 19% – залишиться на попередньому рівні, 8% – дещо погіршиться, 3% – значно погіршиться, 15% – не мають відповіді.

 

 

Довідка Depo.Харків. Поглиблене дослідження у сфері місцевого самоврядування в Україні – це щорічне опитування, що дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

 

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Дані були зібрані у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) з 6 вересня по 10 жовтня 2019 року за допомогою faceto-face інтерв'ю на дому у респондентів.

 

Вибірка складалася з 19200 постійних жителів 24 міст, віком від 18 років і старше і є репрезентативною для населення по віку та статі. Для забезпечення репрезентативності вибірки, було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення.

 

Як повідомляв Depo.Харків, Харківську ОДА у листопаді 2019 року очолив нардеп від "Слуги народу" Олексій Кучер.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"