Харківський меморандум: Фонд Олександра Грановського допоможе місту та "Укрпошті" реконструювати відділення зв’язку

Харківська міська рада, державне підприємство "Укрпошта" і Фонд Олександра Грановського підписали тристоронній меморандум про співробітництво

Як передає Depo.Харків, урочиста церемонія підписання документа за участю мера Харкова Геннадія Кернеса, Олександра Грановського та гендиректора АТ "Укрпошта" Ігоря Смілянського пройшла сьогодні, 12 червня, у Малій залі Харківської міської ради.

Меморандум передбачає надання "Укрпошті" місцевою владою пільгової ціни на оренду приміщень, у яких розташовані відділення зв’язку (наразі їх чотири). "Укрпошта", у свою чергу, зобов’язується здійснити ремонти та переобладнання приміщень відділень поштового зв’язку. Благодійний Фонд Олександра Грановського забезпечує для оснащення відділень поштового зв’язку меблі, пандуси, тактильні стопери, інформаційні таблички шрифтом Брайля.

Ініціатор проекту Олександр Грановський зауважив, що ідея підписання меморандуму виникла зі спілкування з людьми, котрі обслуговують у відділеннях "Укрпошти". "Я сподіваюся, що люди на собі відчують ті покращення, що ми обов’язково проведемо, й так само швидко забудуть про те, що колись ці поштові відділення були зовсім в іншому, часто непридатному стані", – сказав Грановський.

Мер Геннадій Кернес підкреслив, що "приміщення, що орендуються сьогодні у комунальної власності міста та експлуатуються "Укрпоштою", будуть приведені до відповідних стандартів сучасного світу".

"Це принесе місту те, що таке підприємство, що є дуже відповідальним і дуже потрібним підприємством для будь-якого міста, "Укрпошта", стане відрізнятися від тих своїх стандартів, що були десятиріччя тому. Це велика справа, що ми почали вирівнювати стан справ в усіх сферах життєзабезпечення та життєдіяльності містян. Харків – перше місто в цьому напрямку", - сказав Кернес.

У свою чергу генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський наголосив, що в Харкові обслуговуються у відділеннях "Укрпошти" кілька десятків тисяч маломобільних громадян, у тому числі пенсіонерів, людей на візках, жінок із дитячими візками тощо.

"Ми знайшли правильний формат співробітництва, де місто допомагає з орендою, у нас є можливість інвестувати в ремонти, у переобладнання відділень так, щоб людям було зручно, було приємно приходити. Харків показує приклад усій країні", – сказав Смілянський.

Він зазначив, що цей проект відкриває нові можливості для маломобільних категорій громадян. Відтепер ці харків’яни матимуть можливість використовувати відділення "Укрпошти", в тому числі для ведення бізнесу. Смілянський наголосив, що "Укрпошта" проводить навчання для громадян, щоб ті змогли вести торгівлю, замовляти та відправляти товари, торгуючи на всесвітньо-відомих майданчиках.

Підписанти Меморандуму зауважили, що роботи вже розпочалися. Поштові відділення, які беруть участь у проекті, - Харків-23, Харків-24, Харків-107, Харків-108, - орієнтовно будуть відремонтовані та переобладнані до середини липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook