Харківські спортсмени вибороли "золото" чемпіонату України з шорт-треку

У Харкові пройшов дорослий чемпіонат України з шорт-треку, на якому харківські спортсмени завоювали дві золоті, сім срібних і чотири бронзові медалі

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, Марія Долгополова стала чемпіонкою на дистанції 500 м серед жінок, а також разом з іншими харків’янками Тетяною Зарванською, Уляною Дубровою та Світланою Репецькою в жіночій естафеті на 3000 м.

Крім того, на рахунку Долгополової срібло на дистанції 1500 м та бронза на 1000 м.

В свою чергу Дуброва посіла друге місце на дистанціях 500 м та 1000 м, а Зарванська стала бронзовим призером на дистанції 1500 м.

Ще одну срібну медаль в змаганнях серед жінок здобула друга команда Харківської області.

В змаганнях серед чоловіків харківські спортсмени залишилися без золотих нагород. Харків’янин Владислав Неміро посів друге місце на дистанції 1500 м та третє на 1000 м, а Микита Неміро став срібним призером на дистанції 500 м.

Також харківські спортсмени посіли друге та третє місця в чоловічій естафеті 5000 м.

Дані змагання були одним з етапів підготовки збірної команди України на чемпіонат світу.