Харківські спортсмени стартували на юнацькій Олімпіаді

У швейцарській Лозанні тривають III зимові юнацькі Олімпійські ігри, за медалі яких змагаються п’ять харків’ян

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, одними з перших нагороди Олімпіади розіграли біатлоністи, серед них і спортсмен Харківської області, бронзовий призер ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Степан Кінаш.

Він вже провів дві гонки, та на обох був у десятці кращих. В індивідуальній гонці на 12,5 км він показав кращий серед українців результат 35 хвилин 58,7 секунди та посів восьме місце.

У свою чергу в одиночній змішаній естафеті Кінаш разом з Ганною Скрипко з Чернігова посіли шосте місце. Результат українців був 43:06,8. Перемогу святкували французькі спортсмени.

Попереду у біатлоністів ще дві гонки - спринт ще одна змішана естафета, які відбудуться 14 та 15 січня.

Також у боротьбу за медалі вступили фігуристи. В танцях на льоду Україну представляє харківський дует Анна Чернявська і Олег Муратов. Вони вже відкатали ритмічний танець, та встановили свій особистий рекорд - 52,24 бали. Після першої програми вони посідають сьоме місце.

Ще два харківські олімпійця Тетяна Зарванська та Данило Федоренко, які виступають в шорт-треку, почнуть змагання 18 січня.

Триватимуть зимові юнацькі Олімпійські ігри 2020 до 22 січня.

Як повідомляв Depo.Харків,  у Харкові поліція встановлює обставини ДТП, внаслідок якої загинула жінка.