Харківські акробати здобули чотири медалі у Польщі

У польському Кракові відбувся міжнародний турнір зі стрибків на батуті та на акробатичній доріжці, на якому харківські спортсмени здобули чотири медалі

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли близька 500 спортсменів з Польщі, Бельгії, Білорусії та України.

За підсумками турніру вихованці харківської школи стрибків на акробатичній доріжці завоювали одну золоту та три срібні нагороди. Переможницею турніру в віковій категорії 13-14 років стала Софія Теплухіна.

Срібними призерами стали Влада Сіпайло та Ярослав Колесников (в змаганнях серед спортсменів до 12 років), а також Катерина Жукова (серед спортсменів 15-17 років).

Попереду у харківських спортсменів чемпіонат України, який в червні пройде в Генічеську.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові волонтери просять небайдужих приносити смачні подарунки для військових, які проходять лікування у шпиталі.