Харківська спортсменка Каміла Конотоп є наймолодшою у своїй ваговій категорії

Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Харків
Харківська штангістка – у п'ятірці кращи…
Каміла Конотоп / Харківська ОДА

Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА, передає Depo.Харків.

За даними прес-служби, 26 липня харківська важкоатлетка Каміла Конотоп посіла п'яте місце на дебютній для себе Олімпіаді в Токіо.

У ваговій категорії до 55 кг 20-річна харків'янка підняла в сумі двоборства 206 кг (94 кг у ривку +112 кг у поштовху). Перемогла в цій ваговій Хіділін Діас з Філіппін, установивши два олімпійських рекорди: 127 кг у поштовху та 224 кг у сумі двоборства.

Друге місце посіла китаянка Ляо Цююнь – 223 кг, а бронзовою призеркою стала Зульфія Чиншанло з Казахстану – 213 кг за сумою двоборства.

За даними ОДА, Конотоп є наймолодшою спортсменкою в своїй ваговій на цій Олімпіаді.

Попри свій юний вік, у цьому році Каміла перемогла на чемпіонаті світу, а також виграла чемпіонат Європи серед юніорів, де встановила юніорський світовий рекорд – 212 кг.

Попереду на Олімпійських іграх у Токіо виступ ще однієї харківської важкоатлетки. 1 серпня Ірина Деха змагатиметься за олімпійські медалі в ваговій категорії до 76 кг.

26 липня перша ракетка України Еліна Світоліна пройшла в наступний раунд олімпійських змагань з тенісу, обігравши у другому колі австралійку Айлу Томлянович з рахунком 6:4, 3:6, 4:6. Наступною її суперницею стане Марія Саккарі з Греції.