Харківщина отримала 100 млн грн на онкоцентр: Гроші необхідно освоїти за місяць

Харківська область отримала 100 млн грн субвенції з державного бюджету на будівництво онкологічного комплексу

Харківщина отримала 100 млн грн на онкоц…

Харківська область отримала з державного бюджету 100 млн на будівництво обласного центру онкології, кошти необхідно освоїти у дуже стислі терміни, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облради з посиланням на голову постійної комісії з питань бюджету Людмилу Немикіну.

Розпорядником коштів визначений Департамент капітального будівництва ОДА.

"Враховуючи, що ми не перейшли на середньострокове бюджетування, завершення бюджетного року - 31 грудня. І якщо субвенція не буде використана, то повернеться до держдбюджету. Тому ми зверталися до Міністерства фінансів, щоб при внесенні змін до Бюджетного Кодексу ця субвенція була визначена перехідною на наступний рік, оскільки йдеться про тривале будівництво знакового для регіону об’єкту", - пояснила Немикіна.

Довідка Depo.Харків. Проектні та будівельні роботи на майданчику під новий онкоцентру у Харкові почалися у 2018 році. Тоді ж були отримані кошти та проведені перші тендери на будівельні роботи. Головним підрядником будівництва онкоцентру є "Трест-Житлобуд-1".

Однак у січні 2020 року будівництво корпусів нового онкоцентру було повністю заморожене, фінансування на поточний рік взагалі не передбачене. Проект також не внесли у програму "Велике будівництво" у 2020 році.

У новому онкоцентрі буде три лікувальних корпуси, корпус відділення променевої терапії і радіотопної діагностики, консультативна поліклініка. Онкоцентр буде розрахований на 510 ліжок, будівництво буде проходити в чотири черги.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"