Кернес відмовився спрогнозувати явку та вважає результати екзитполів непоказовими

У Харкові на виборах до Верховної Ради України проголосував міський голова Геннадій Кернес

Кернес відмовився спрогнозувати явку та…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міської ради, сьогодні, 21 липня, Харківський міський голова Геннадій Кернес проголосував на виборах до Верховної Ради України.

 

За відомостями прес-служби, близько 13:00 мер приїхав на виборчу дільницю №631273 у Київському районі, проголосував і відповів на питання журналістів.

 

Кернес зазначив, що спрогнозувати явку виборців на позачергових парламентських виборах не може. "Спрогнозувати точно явку сьогодні, думаю, не може ніхто. Вибори позачергові, з поспішною виборчою кампанією, тому люди можуть бути і не такі активні, як на голосуванні за президента", - сказав він.

 

Мер також висловив переконання, що результати екзитполів не є показовими, тому що "багато хто не хоче говорити, за кого голосували".

 

"Але видно, що людям важливо висловитися, щоб їхній голос був почутий. Головне моє очікування від нового парламенту – якісний законодавчий процес, потрібно переглянути процедури узгодження проектів законів з регіонами, місцевим самоврядуванням, профільними міністерствами. Важливо, щоб децентралізація була реальною, особливості регіонів враховувалися, тоді країна і правда рухатиметься до незалежності і успіху", - підсумував Кернес.

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області всі виборчі дільниці відкрилися вчасно і без порушень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook