ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кернес спустить на прибирання доріг та зливів понад 110 мільйонів

Департамент будівництва та шляхового господарства міської ради акцептував пропозицію КП "Шляхрембуд" вартістю 93,78 млн. грн. по утриманню вулиць та мостів
Depo.
15 травня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші Гроші", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Тендер був проведений по переговорній процедурі закупівлі, так як на попередні два конкурси в грудні 2014 року та в лютому 2015 року не подав заявки жоден із учасників.

Тепер розглядалися пропозиції "Шляхрембуду" та ДП "Харківський облавтодор" (дорожча на 3,5 млн. грн.).

Згідно технічних завдань, які раніше були оприлюднені для учасників відкритих торгів, протягом 2015 року потрібно очистити від нанесеного ґрунту 1,2 тис км доріг біля бордюрів, за допомогою техніки прибрати 30 кв км вулиць, а ще 0,8 кв км очистити від бруду вручну. Також комунальники мають прибрати 0,35 кв км газонів біля доріг, слідкувати за шляхами взимку, та поливати їх влітку.

Всього наводиться 59 найменувань технічних завдань для прибирання харківських вулиць, але документи з інформацією про вартість конкретних робіт відсутні.

Договір з "Шляхрембудом" буде укладений до 18 травня. Планується, що в цей час департамент будівництва та шляхового господарства укладе ще один договір - на утримання об'єктів зливової каналізації та дощоприймальних колодязів. За результатами тендеру в кінці квітня була акцептована пропозиція іншого комунального підприємства - "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації" на загальну суму 18,5 млн. грн. Вибір переможця тендеру відбувся з застосування процедури закупівлі у одного учасника, що було зумовлено відсутністю заявок на попередніх двох тендерах.

В ТЗ сказано, що комунальники мають провести роботи з трубопроводами та колекторами зливової каналізації, загальна довжина яких складає 502,8 км. В місті знаходиться 1,2 тис оглядових колодязів, 6,4 тис дощоприймальних колодязів, 36 шиберних камер та 5 очисних споруд (пісколовушок).