Кернес підписав нове "карантинне" розпорядження: Що змінилося для харків’ян

Мер Харкова Геннадій Кернес підписав розпорядження про зміни умов карантину в Харкові

Кернес підписав нове "карантинне" розпор…

Розпорядження Кернеса від 8 квітня опубліковане в Єдиному міському реєстрі актів, передає Depo.Харків.

Так, на території міста продовжена заборона на роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

  • торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку та телекомунікацій за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів;
  • надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, сертифікації транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до інтернету, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;
  • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту.

Керівники вказаних суб'єктів господарювання мають забезпечити відстань в прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж півтора метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів. Аналогічна відстань має бути між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід. Має бути посилений дезінфекційний режим.

Також продовжена заборона на перевезення пасажирів метрополітеном. Введена заборона перевезень пасажирів у міських автобусах, крім працівників закладів охорони здоров'я, продовольчого забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язку та комунікацій, фінансових та банківських установ, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту.

В місті припинене проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних. Заборонено відвідувати установи та заклади, що надають паліативну допомогу, установи соціального захисту.

У Харкові заборонене проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів.

Роботодавцям рекомендовано забезпечити можливість для максимальної кількості працівників працювати віддалено. За вказаними  працівниками має зберігатися займана посада, умови оплати та соціальні гарантії.

Також відповідні служби мають забезпечити дотримання заходів самоізоляції осіб, які досягли 60-річного віку, крім тих, хто пов'язаний із виконанням заходів щодо недопущення поширення COVID-19 або забезпечує діяльність об'єктів критичної інфраструктури.

У житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, які перебувають у комунальній власності, має бути проведена дезінфекція.

Зазначимо, що карантин в Україні введений до 24 квітня.

Як повідомляв Depo.Харків, у Кернеса через загрозу COVID-19 готуються до дистанційної сесії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"