Кернес перевищив повноваження у формуванні тарифу, - Антимонопольний комітет

Антимонопольний комітет завершив перевірку економічного обґрунтування встановлення нового тарифу на послуги з перевезення пасажирів метрополітеном у Харкові

Про це Depo.Харків повідомили у Харківському обласному територіальному відділенні АМКУ.

У відомстві нагадали, що на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради 6 лютого було прийнято рішення "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів метрополітеном", згідно з яким вартість проїзду збільшена з 5 грн до 8 грн за одну поїздку.

Під час перевірки встановлено, що до калькуляції включені витрати, не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів, та суперечать Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України.

Відповідні дані скеровані до прокуратури Харківської області.

Як повідомляв Depo.Харківпроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Суд ухвали призупинити підвищення тарифу, однак міська влада проігнорувала цю ухвалу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook