Казначейство оскаржило відшкодування збитків постраждалому від вибухів у Балаклії

Харківський апеляційний суд розгляне скаргу Казначейської служби у справі про стягнення збитків після вибухів у Балаклії

Про це Depo.Харків повідомили у Чугуївській правозахисній групі.

За даними групи, 19 грудня Харківський апеляційний суд має розглянути скаргу Державної казначейської служби на рішення Київського районного суду Харкова від 9 серпня. Тоді районний суд частково задовольнив позовну заяву Григорія Федосова до Міністерства оборони України, управління Служби безпеки в Харківській області, військової частини А1352, Державної казначейської служби про відшкодування збитків.

Рішенням Київського районного суду з військової частини стягнуто 152 тис. грн матеріальної компенсації, ще 20 тис. грн моральної компенсації мали списати з рахунку Державної казначейської служби.

У групі додали, що внаслідок пожежі та вибухів боєприпасів на арсеналі у Балаклії чоловік втратив автомобіль, гараж і інше майно.

Довідка Depo.Харків. 23 березня у Балаклії внаслідок загоряння відбулася детонація військового арсеналу. Через небезпеку для життя з Балаклії та дев'яти прилеглих сіл евакуювали близько 20 тисяч людей. Внаслідок вибухів загинула одна людина, ще близько п'яти отримали поранення. 24 березня військові заявили, що пожежа на арсеналі ліквідована.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook