Катастрофа Ан-26 на Харківщині: Поліція розслідує ненадання допомоги постраждалим

У Харківській області розслідують ненадання допомоги постраждалим внаслідок падіння літака Ан-26

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Катастрофа Ан-26 на Харківщині: Поліція…
Терміни досудового розслідування продовжили до 6 квітня 2022 року

У Харківській області суд продовжив терміни розслідування за фактом ненадання допомоги постраждалим внаслідок катастрофи Ан-26, що сталася 25 вересня 2020 року.

Відповідна постанова Чугуївського міського суду Харківської області опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень 30 вересня, передає Depo.Харків.

Згідно з матеріалами, вказана інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань 6 жовтня 2020 року за ч. 3 ст. 136 Кримінального кодексу України.

Слідчий звернулася до суду з проханням продовжити терміни розслідування до 6 квітня 2022 року. В обґрунтування клопотання слідча вказала, що 5 жовтня 2020 року до Чугуївського відділу поліції надійшли матеріали з приводу того, що під час катастрофи літака Ан-26 невстановлені особи не надали допомогу постраждалим, які перебували в небезпечному для життя стані, внаслідок чого постраждалі загинули.

Під час розслідування отриманий тимчасовий доступ до інформації, яка містить таємницю. Жодній особі повідомлення про підозру не вручалося.

Незважаючи на це, для закінчення досудового розслідування необхідно встановити свідків та очевидців злочину.

Термін досудового розслідування закінчується 6 жовтня 2021 року, однак завершити його у вказаний період неможливо.

Суддя, вивчивши матеріали клопотання, задовольнив його та продовжив терміни розслідування до 6 квітня 2022 року включно.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області розбився військовий літак Ан-26. Катастрофа сталася 25 вересня 2020 року близько 20:45 поблизу міста Чугуїв, поруч із трасою М-03. Внаслідок авіакатастрофи загинули 26 людей – курсанти ХНУПС імені І. Кожедуба і члени екіпажу. ДБР проводить розслідування за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

Прокурори повідомили про підозру у недбалому ставленні до військової служби депутату обласної ради, який на час катастрофи виконував обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Олександру Турінському.

У Харкові з лав Збройних Сил України звільнили генерала Турінського, який керував університетом Повітряних Сил.

Станом на 20 вересня 2021 року, шість підозрюваних у справі про катастрофу ознайомилися з матеріалами справи, незабаром її почнуть розглядати у суді.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme