Кабмін погодив 320 млн євро кредиту на добудову третьої гілки метро в Харкові

Уряд затвердив умови запуску спільного з ЄБРР та ЄІБ проекту фінансування добудови лінії метрополітену в Харкові

Кабмін погодив 320 млн євро кредиту на д…

Про це повідомляє перс-служба Міністерства фінансів України, передає Depo.Харків.

 

Уряд затвердив порядок та умови використання коштів спільного проекту ЄБРР та ЄІБ "Продовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові". Реалізація проекту сприятиме розвитку мережі громадського транспорту та підвищить рівень комфорту для кожного мешканця міста.

 

Проект передбачає будівництво нової ділянки третьої лінії метро з двома станціями: "Державінська" та "Одеська", а також електродепо "Олексіївське" (потужністю 100 вагонів зі сполучною гілкою до третьої лінії метро), що втричі скоротить час поїздки від центру міста до південних спальних районів. Крім того, планується придбання нового рухомого складу.

 

Очікується, що реалізація проекту розвантажить наземну частину транспортної інфраструктури та, як наслідок, поліпшить екологічну ситуацію у місті.

 

У рамках проекту ЄБРР і ЄІБ виділяють на добудову метро в Харкові по 160 млн євро на умовах кредиту.

 

Як повідомляв Depo.Харків, 11 грудня 2017 року були підписані фінансові угоди щодо подальшого будівництва Харківського метрополітену з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Заплановано виділення близько 330 млн євро, з яких 160 млн євро - ресурси ЄБРР, 160 млн євро – ЄІБ, до 10 млн євро - кошти місцевого бюджету Харкова. Гроші будуть направлені, зокрема, на будівництво станцій "Державінська" та "Одеська".

 

19 грудня 2017 року в Харкові підписали фінальну угоду на кредит для будівництва метро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"