Із Харкова нові авіарейси до Рима та Мілана відкриваються 12 березня

Харківський аеропорт відкриває рейси до двох італійських міст

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, з 12 березня відлетіти до обох італійських міст з аеропорту "Харків" можна буде тричі на тиждень рейсами італійської лоукост-авіакомпанії Ernest Airlines.

"Нові сполучення – це чергове підтвердження того, що Харківська область рухається у напрямку економічної інтеграції в ЄС. І те, що пасажирооборот Харківського аеропорту зріс за рік на 19%, - це показник того, що Харківщина приваблива і для туристів, і для бізнесу", - сказав директор Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської ОДА Андрій Колос під час презентації авіарейсів 17 січня.

Він відзначив, що у 2018 році зовнішньоторговельний оборот Харківського регіону зріс на 14%, у тому числі оборот з країнами ЄС – на 21% (по Україні - на 14%).

Генеральний директор аеропорту "Харків" Володимир Васильченко, у свою чергу, відзначив роль обласної адміністрації у відкритті нових рейсів до країн ЄС.

Директор з продажів і маркетингу Ernest Airlines Массімо Ді Перна висловив впевненість у тому, що прямі рейси з Харкова сприятимуть посиленню уваги італійців до нашого регіону.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський аеропорт "перейменували" на честь панк-рокера Лєтова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook