Історичний момент: Харківський "Кадетський корпус" вперше прийняв на навчання 35 дівчат

До харківської гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" вперше в історії відібрали 35 дівчат

Історичний момент: Харківський "Кадетськ…

Про це Depo.Харків повідомили у Інформаційному агентстві Міноборони України в місті Харків.

За даними агентства, дівчата навчатимуться у 9-10 класах. Всього ж до 7-11 класів гімназії вступили понад 250 новачків, що є рекордною кількістю.

"У травні-липні до нас прийшло близько півтори тисячі школярів, які бажали носити погони кадетів. Ми перевірили їхні атестати, переглянули медкнижки та прийняли заліки з фізичної підготовки", - розповів заступник начальника кадетського корпусу з методичної роботи Олексій Магілін.

Зокрема, за право навчатися у роті юнаків 10 класу на одну посаду кадета претендували 10 осіб. Найменше ж охочих було в роті юнаків 7 класу та серед дівчат, які хотіли вчитися в 9 класі, - приблизно дві особи на місце.

За словами командування навчального закладу, цьогорічні новачки є мешканцями 19 областей України. При цьому близько 20 хлопців приїхали до Харкова із тимчасово окупованих територій на Донбасі.

За організацію навчання кадетів-дівчат відповідатиме офіцер кадетського корпусу Аліна Крокун-Баранова. "Близько 90 % з них із сімей військовослужбовців чи правоохоронців. Тому морально до армійських труднощів певною мірою були підготовлені. По завершенню кадетського корпусу майже всі планують учитися далі у вищих військово-навчальних закладах", - розповіла вона.  

Як повідомляв Depo.Харків, у Чугуєві Харківської області обвалилася частина стіни головної історичної пам’ятки – будівлі Штабів військових поселень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook