Харківському оборонному заводу збільшили замовлення на відновлення танків Т-84

У Харкові "Завод імені Малишева" отримав замовлення на відновлення боєздатності танків Т-84
Depo.
5 вересня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua
Харківському оборонному заводу збільшили замовлення на відновлення танків Т-84
Харківському оборонному заводу збільшили замовлення на відновлення танків Т-84

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє прес-служба харківського "Заводу імені Малишева".

За відомостями прес-служби заводу, на даний момент на підприємстві триває ремонт танків Т-84 на виконання договору з Міністерством оборони України.

"І з огляду на потреби оборонного відомства кількість одиниць цієї техніки по цьому замовленню збільшена", - наголосили на підприємстві.

Танки Т-84 знаходилися на озброєнні української армії вже тривалий час. Тепер прийшов термін їхнього технічного огляду та відновлення повної боєздатності. Даний контракт – з розряду договорів з сервісного обслуговуванню техніки, яка випускалась чи випускається заводом і знаходиться під його "наглядом".

Зараз закінчено повну дефектовку виробів – процес задокументований відповідними актами. Робота ведеться з огляду на спеціальні програми з відновлення бойових якостей цих машин та їхнього ремонту з урахуванням потреб кожної, що були розроблені Харківським конструкторським бюро з машинобудування та Харківським конструкторським бюро з двигунобудування і узгоджені з оборонним відомством країни по кожній позиції. На порядку денному – підписання ряду договорів з підприємствами-постачальниками комплектуючих.

Тим часом машини, що не потребують прив'язки до стороннього комплектатора, -– ремонтуються власними силами. Частина з них вже практично відновлена: усуваються незначні недоліки, виявлені в процесі ходових випробувань виробів. Так що найближчим часом їх чекає відправлення до місця дислокації – в розташування "рідних" військових частин.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків