Харківський "Турбоатом" відмовився від російських комплектуючих, - Порошенко

Харківський завод "Турбоатом" освоїв нові виробництва та ввів імпортозаміщення, щоб не купляти комплектуючі на російському ринку

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 14 лютого, заявив президент України Петро Порошенко, вітаючи працівників заводу із 85-ю річницею з дня заснування підприємства.

"Самовіддана праця, високий фаховий рівень працівників заводу і ті зміни, які відбуваються на заводі вражають і за це треба платити високу ціну, - сказав він. - Не лише для всіх споживачів Росії намагалися поставити хрест на продукції "Турбоатома", "Елетроважмашу" та інших харківських виробництв, а і намагалися заарештувати директора за нанесення шкоди економіки Росії. Звучить як герой України", - сказав Порошенко.

При цьому він додав, що так звана шкода полягала у тому, що на "Турбоатомі" освоювали нові виробництва, зробили імпортозаміщення. "Не треба вже купляти на російському ринку. Коли вони у будь-який момент можуть перекрити, як зробили з російським газом, з комплектуючими для машинобудівного комплексу України", - сказав президент.

"Ми нікому не дозволимо диктувати нам умови", - додав він.

Порошенко побажав працівникам заводу "нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень і належної винагороди за творчу і ефективну працю".

Як повідомляв Depo.Харків, Порошенко прибуде до Харкова близько 11:00. Вже на 11:10 у глави держави запланована зустріч з керівниками промислових підприємств Харківщини, представниками енергетичної галузі, науки та освіти регіону тощо з нагоди 85-ї річниці з дня заснування "Турбоатома". Захід проходитиме в Палаці студентів Національної юридичної академії. Тут також передбачений виступ Порошенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook