Харківський "Металіст 1925" пропонує змінити правила аматорської футбольної ліги

У Харкові "Металіст 1925" пропонує свої зміни до регламенту Асоціації аматорського футболу України
Depo.
25 серпня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це під час конференції сказав співзасновник "Металіст1925", радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко.

Він наголосив, що після першої ж гри команди "Металіст 1925" в аматорській лізі одразу троє гравців "піддалися тиску" тренерського штабу та керівництва клубу "Інгулець" з метою переманити їх у новий клуб.

"За нашою спиною, за спиною керівництва ТОВ "Авангард", за спиною керівництва в особі генерального директора і головного тренера почали закулісні переговори, телефонні переговори і всупереч усім морально-етичним нормам, що діють у футболі, ці функціонери з Кіровоградської області ані до керівництва клубу, ані до керівництва команди не звернулися. Внаслідок переманили Наполова Сергія, який вчора поїхав із "Металіста 1925" у цей "Інгулець", - сказав Стороженко.

Він підкреслив, що "Металіст 1925" з цього приводу висловив протест і направив до Асоціації аматорського футболу лист, у якому вимагає повернути Наполова в розташування клубу, не дати його реєструвати в інших клубах, а якщо це відбулося, то заборонити йому виступати, поки сторони в особі двох клубів не знайдуть компроміс і не з'ясують всі обставити цієї втечі.

"У листі, який направляється в Асоціацію аматорського футболу, ми вимагаємо навіть внести зміни в регламент. Якщо заявлений гравець і вже провів принаймні один матч у складі одного клубу, він може перейти в інший клуб лише після погодження цієї позиції між клубами або без погодження цієї позиції, однак у наступний заявочний період", - сказав Стороженко.

"Вибачати нікому подібного цинічного хамства стосовно Харкова та нашої команди ми не будемо. Розраховуємо на те, що оцінка Асоціацією аматорського футболу буде надана відповідна, винуватці і клуб будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Якщо ні, то будемо звертатися до Федерації футболу України, якщо ні, то ми будемо звертатися до Контрольно-дисциплінарного комітету", - підкреслив він.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків