Харківський "Металіст 1925" пропонує змінити правила аматорської футбольної ліги

У Харкові "Металіст 1925" пропонує свої зміни до регламенту Асоціації аматорського футболу України

Як передає Depo.Харків, про це під час конференції сказав співзасновник "Металіст1925", радник голови Харківської ОДА Сергій Стороженко.

Він наголосив, що після першої ж гри команди "Металіст 1925" в аматорській лізі одразу троє гравців "піддалися тиску" тренерського штабу та керівництва клубу "Інгулець" з метою переманити їх у новий клуб.

"За нашою спиною, за спиною керівництва ТОВ "Авангард", за спиною керівництва в особі генерального директора і головного тренера почали закулісні переговори, телефонні переговори і всупереч усім морально-етичним нормам, що діють у футболі, ці функціонери з Кіровоградської області ані до керівництва клубу, ані до керівництва команди не звернулися. Внаслідок переманили Наполова Сергія, який вчора поїхав із "Металіста 1925" у цей "Інгулець", - сказав Стороженко.

Він підкреслив, що "Металіст 1925" з цього приводу висловив протест і направив до Асоціації аматорського футболу лист, у якому вимагає повернути Наполова в розташування клубу, не дати його реєструвати в інших клубах, а якщо це відбулося, то заборонити йому виступати, поки сторони в особі двох клубів не знайдуть компроміс і не з'ясують всі обставити цієї втечі.

"У листі, який направляється в Асоціацію аматорського футболу, ми вимагаємо навіть внести зміни в регламент. Якщо заявлений гравець і вже провів принаймні один матч у складі одного клубу, він може перейти в інший клуб лише після погодження цієї позиції між клубами або без погодження цієї позиції, однак у наступний заявочний період", - сказав Стороженко.

"Вибачати нікому подібного цинічного хамства стосовно Харкова та нашої команди ми не будемо. Розраховуємо на те, що оцінка Асоціацією аматорського футболу буде надана відповідна, винуватці і клуб будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Якщо ні, то будемо звертатися до Федерації футболу України, якщо ні, то ми будемо звертатися до Контрольно-дисциплінарного комітету", - підкреслив він.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків