ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківським пенсіонерам зберегли безкоштовний проїзд у метро

У Харкові зберігся безкоштовний проїзд для пільговиків у метро
Depo.
2 червня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua
Харківським пенсіонерам зберегли безкоштовний проїзд у метро
Харківським пенсіонерам зберегли безкоштовний проїзд у метро

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на заступника міського голови Євгена Водовозова.

Він нагадав, що у зв'язку з набранням чинності Закону України «"Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року, учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди війни, "діти війни" і низка інших громадян пільгових категорій, які користувалися правом безкоштовного проїзду в метро, з 1 червня позбулися цього права, але у місті зберегли цю пільгу.

Він також нагадав, що для всіх пенсіонерів збереглася пільга на проїзд у наземному пасажирському транспорті.

"У Харкові нічого не змінилося: хто як раніше їздив, так і продовжує їздити. Держава скасувала частину пільг, виходячи з того, що вони дублювалися. Тобто нерідко люди, які досягли пенсійного віку, одночасно були ветеранами праці, "дітьми війни", Героями Соціалістичної Праці, Героями Радянського Союзу, повними кавалерами ордена Слави, ордена Трудової Слави і т.д. Саме цим категоріям була скасована пільга. Але в той же час для пенсіонерів за віком нічого не змінилося, тобто всі ці люди зберегли право на пільговий проїзд", - пояснив Водовозов.