ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківським любителям тварин погрожують судами

У місті нараховується більше ста квартир, в яких утримують велику кількість тварин
Depo.
9 червня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора КП "Центр поводження з тваринами" Юлію Шаповалову.

Вона зазначила, що мова йде про ті випадки, коли люди утримують у себе безліч тварин в неприпустимих для цього умовах. Часто на таких людей скаржаться сусіди, оскільки неправильне утримання тварин заподіює оточуючим певні незручності, само поводження з тваринами такими господарями оцінюється як жорстоке.

За словами Шаповалової, один з яскравих прикладів такої поведінки - випадок в квартирі №4 по вул. Дарвіна, 33. Господиня однієї кімнати в цій комунальній квартирі, за даними сусідів і комунальних служб, утримує близько 10 собак. При цьому вона не стежить належним чином за своїми вихованцями. Підтвердженням тому є сильний неприємний запах, який йде з квартири і заподіює незручності мешканцям будинку і працівникам офісу, який розташовується на першому поверсі будівлі. Мешканці зазначають, що вже не перший рік вмовляють собачницю зменшити кількість тварин і стежити за ними відповідним чином, звертаються зі скаргами в різні інстанції.

Директор Центру поводження з тваринами в свою чергу повідомила, що підприємство дійсно отримувало листи від мешканців цього будинку, співробітники центру намагалися вийти на контакт з власницею тварин, домовитися. Це їм не вдалося, тому було прийнято рішення звернутися з позовом до суду. Якщо суд задовольнить позов, то ці тварини будуть конфісковані.

Шаповалова зазначила, що випадки передачі матеріалів до суду рідкісні, найчастіше інспектори комунального підприємства домовляються з власниками тварин щодо передачі їх іншим людям.