Харківських водіїв просять не заважати комунальникам прибирати сніг
Харківських водіїв просять не заважати снігоприбиральній техніці та суворо дотримуватися правил дорожнього руху
- Харків
-
23 січня 2018 09:41

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі патрульної поліції Харківської області, правоохоронці просять водіїв паркувати автомобілі так, щоб вони не заважали руху та роботі снігоприбиральної техніки, а по можливості прибрати транспорт із вулиць – на стоянки або у гаражі.
Крім того, полісмени закликають водіїв бути максимально уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.
"Під час снігопадів, в умовах поганої видимості, навіть у світлу пору доби, а також на слизькому дорожньому покритті, закликаємо особливо ретельно ставитись до управління транспортними засобами. Не перевищуйте швидкість руху та завчасно вмикайте сигнали повороту при зміні напрямку руху. Особливо уважними будьте, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів. Пам'ятайте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в рази, а екстрене гальмування може не дати бажаного результату", - звернулися в поліції до автолюбителів.
Крім того, перед початком руху потрібно вмикати ближнє світло фар.
За даними Укргідрометцентру України, сьогодні, 23 січня, у Харківській області місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу та ожеледь, на дорогах ожеледиця. Також очікується посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети. Можливе утворення та збільшення висоти снігового покриву до 20-30 см.
Як повідомляв Depo.Харків, мешканці Салтівки скаржаться на небезпечну ділянку дороги поблизу зупинки.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 16:15У Харкові – удар російського дрона "Молнія": Що відомо
- 16:01На Харківщині схопили молодика, який по завданню окупантів палив обладнання Укрзалізниці ФОТО
- 13:53У Карпатах врятували туристів із Харківщини, які заблукали через негоду
- 08:31На Харківщині окупанти поранили двох чоловіків – ОВА
- 15:39Окупанти ударили безпілотником по людині на Харківщині – прокуратура
- 11:04На Харківщині внаслідок російських обстрілів поранено п’ятьох людей: Що відомо ФОТО
- 12:39Обстріли Харківщини не припиняються: За добу росіяни поранили чотирьох людей ФОТО
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті
- 09:38 Ситуація на фронті: За добу 9 травня відбулося майже 200 боєзіткнень
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 14:36На лаву підсудних спільників-в’язнів виправної колонії з Харківщини, які організували шахрайський call-центр
- 13:06Як вибрати між звичайною машинкою та пральною з сушінням Актуально
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 10:01Росіяни вгатили по легківці на Харківщині: троє поранених
- 09:55 ЗСУ звільнили від окупантів понад 200 га лісу на Харківщині
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині