Харківські військові розпочали випробовування нової АСУ для війська (ФОТО)

Харківські науковці беруть участь у випробуваннях сучасної автоматизованої системи управління

Як повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, науково-педагогічні працівники факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба приступили до відпрацювання завдань з прийняття на озброєння нової автоматизованої системи управління для потреб Збройних Сил України.

"Державні випробування зразка озброєння і військової техніки є підсумковим етапом розробки автоматизованих систем управління спеціального призначення відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України, згідно якої Харківський національний університет Повітряних Сил здійснює військове та військово-наукове супроводження відповідної дослідно-конструкторської роботи", - йдеться в повідомленні.

Протягом декількох тижнів доктор наук, професор Максим Павленко та кандидат технічних наук, доцент Олександр Чечуй разом з кращими науковцями університету проведуть низку тестів та польових випробувань. Однак уже зараз багато фахівців оцінюють нову систему як надійну та інноваційну, легку в керуванні, сучасну та швидку.

Система озброєння була виготовлена українськими підприємствами у найкоротший термін за найвищими світовими стандартами.

Як повідомляв Depo.Харків, Полтавський апеляційний суд переніс розгляд справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців на невизначений термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook