ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські виші ввійшли в ТОП кращих в Україні

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна та Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" увійшли до п'ятірки кращих вишів країни
Depo.
7 червня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, рейтинг "Топ-200 Україна" стартував в 2006 році і залишається єдиним академічним рейтингом в Україні, акредитованим Міжнародною експертною групою з ранжирування (IREG).

Згідно з рейтингом, перше місце серед вишів країни посів Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", друге - Київський національний університет ім.Тараса Шевченка. Третє і четверте місця посіли харківські виші: Національний університет ім. В.Н. Каразіна та Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" відповідно. На п'яте місце вийшов Національний університет "Львівська політехніка".

Діяльність установ оцінювалась за допомогою інтегрального індексу, який представлений трьома складовими: якість науково-педагогічного потенціалу, навчального процесу та міжнародне визнання. У цьому році додатково введено критерій "Інноваційна діяльність університетів", який вимірювався обсягом інвестицій бізнесу в стартапи університетів - проекти, затребувані на споживчому ринку, в різних областях науки.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків