Харківські велосипедисти завоювали 32 медалі на Чемпіонаті України

Зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських та неолімпійських видах програми пройшов у Львові

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту, на чемпіонаті харків'яни завоювали 32 медалі, у тому числі 17 золотих.

За даними управління, спільними зусиллями трьох вікових категорій (дорослі, юніори та юнаки) харків'яни здобули 17 золотих, сім срібних та вісім бронзових нагород.

Зокрема, Владислав Денисенко, Богдан Данильчук, Єгор Коробовта Алла Білецька у своїх вікових категоріях стали чемпіонами одразу в декількох дисциплінах.

Так, серед чоловіків Владислав Денисенко посів перше місце у спринті та перше місце у командному спринті, Максим Лучин – третє місце у гонці з вибуттям та третє місце у заїзді медісон.

Серед юніорів Богдан Данильчук посів перше місце у гіті 1000 м зходу, перше місце - кейрин, перше місце - скретч, перше місце - спринт, перше місце - гонка з вибуттям, перше місце - командний спринт разом з Єгором Коробовим, друге місце - медісон разом з Михайлом-Ярославом Дудко. Михайло-Ярослав Дудко посів третє місце у спринті, третє місце - командний спринт.

Серед юніорок Алла Білецька завоювала третє місце у командній гонці переслідування.

Серед юнаків Єгор Коробов посів перше місце у командному спринті, перше місце - командна гонка переслідування, перше місце - спринт, перше місце - скретч. Валентин Кабашний здобув друге місце у гонці з вибуттям

Серед дівчат Алла Білецька здобула перше місце у гіті 500 метрів з ходу, перше місце - індивідуальна гонка переслідування, перше місце - скретч, перше місце - гонка з вибуттям, перше місце - темпо, друге місце - спринт, друге місце - командний спринт, третє місце - групова гонка. Марія Сухопалова посіла друге місце у груповій гонці, друге місце - гонка з вибуттям, друге місце - темпо, третє місце - індивідуальна гонка переслідування, третє місце - скретч.

В управлінні зазначили, що лідери харківської збірної та збірної України Андрій Винокурові Олена Старікова участі в даному чемпіонаті не брали. В цей час вони у Львові, де готуються до Чемпіонату світу, який з 28 лютого по 4 березня пройде в голландському Апелдорні.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.