Харківські турбобудівники отримали замовлення на півмільярда гривень

"Турбоатом" підписав договір на виготовлення і поставку конденсатора для Южно-Української АЕС
Depo.
17 листопада 2016 09:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ПАТ "Турбоатом", підприємство уклало договір на модернізацію конденсатора турбіни блоку №1 Южно-Української АЕС.

Згідно з договором, обладнання конденсатора для блоку №1 повинно бути виготовлено та відвантажено з березня по грудень 2017 року.

Конденсатор блочно-модульної конструкції з нержавіючими трубками замінить конденсатор з трубною системою з мідно-нікелевого сплаву турбіни потужністю 1000 МВт, який знаходиться в експлуатації на блоці №1 АЕС з 1985 року. Модернізація дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджуючої води і продовжить термін служби енергоблоку.

Сума договору становить 456 млн. грн.

Це буде другий конденсатор з нержавіючими трубними системами, який підприємство виготовить для цієї електростанції. Відвантаження першого конденсатора для блоку №2 Южно-Української АЕС завершилося влітку поточного року.

Довідка Depo.Харків. Южно-Українська АЕС розташована на берегах Південного Бугу в Миколаївській області. Протягом року електростанція генерує 17-18 млрд. КВтг електричної енергії, що становить понад 10% виробництва всієї електроенергії в країні та близько чверті виробництва на українських АЕС.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків