ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські школярі мріють стати кадетами

У Кадетському корпусі на одне місце претендували 6-7 школярів
Depo.
3 липня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посилання на начальника навчального закладу Олексія Середу.

За його словами, до Кадетського корпусу вступили понад 300 хлопців, здебільшого з числа мешканців східних регіонів країни.

Цього року претенденти на носіння кадетських погон просто побили усі рекорди.

"Конкурс серед абітурієнтів на І та ІІ курси був 4 юнака на одне місце кадета. У наборі на ІІІ курс цей показник був ще більшим - 5:1, а у навчальних групах ІV курсу по 6-7 школярів конкурували між собою за право носіння військової форми. Пояснити це можна лише одним - зростанням патріотичних настроїв серед юних українців", - сказав Середа.

У порівнянні з минулим роком кількість новачків зросла на 85 юнаків. При цьому близько 40 чоловік зараховані до навчального закладу зі статусом вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

"Ми постійно працюємо над вдосконаленням навчального процесу та подальшим розвитком кадетського корпусу. Приміром, ще у 2013 році кількість кадетів була в межах 100 осіб. За два останніх роки ми у п'ять разів збільшили цю цифру. У найближчій перспективі ми прийматимемо до своїх лав й випускників 4-х класів загальноосвітніх шкіл", - сказав Середа.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua