ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські податківці вилучили 340 тонн «лівого» бензину

Харківські податківці закрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованих нафтопродуктів
Depo.
3 квітня 2015 09:53
ФОТО: depo.ua
Харківські податківці вилучили 340 тонн «лівого» бензину
Харківські податківці вилучили 340 тонн «лівого» бензину

Про це повідомили depo.ua в ГУ Міндоходів у Харківській області з посиланням на начальника оперативного управління Сергія Мережка.

За його відомостями, у 204 році оперативники податкової інспекції Київського району Харкова виявили підпільний цех із виготовлення контрафактного бензину та дизпалива. Власники нелегальної контори ухилися від сплати акцизного податку на загальну суму близько 3,7 млн. грн. Дане правопорушення було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Під час розслідування справи оперативники встановили, що до даного бізнесу причетний 46-річний мешканець Дніпропетровська. Чоловік, будучи власником ще 7 фірм, налагодив незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів. Він за допомогою присадок підвищував октанове число нафтопродуктів і згодом продавав отриманий фальсифікат до мереж автозаправочних станцій по всій Україні.

«Працівники податкової міліції провели обшуки за адресами, де здійснювалося виготовлення, зберігання та реалізація незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів з недоброякісної сировини. За результатами проведених дій було виявлено ємкості із залишками паливно-мастильних матеріалів, присадка для підвищення октанового чиста та інші прилади, які підприємець використовував у своїй незаконній діяльності», - зазначає Мережко.

За його відомостями, податківці вилучили 340 тонн фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 6,8 млн грн та транспорт, що використовувався для перевезення підроблених бензину та дизельного пального.
«Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 12,8 млн. грн.», - підкреслив Мережко.

Наразі працівники податкової міліції Харківщини проводять заходи, направлені на встановлення каналів постачання сировини, збуту контрафактної продукції та повного кола осіб, причетних до даного незаконного бізнесу.