Харківські плавці здобули "золото" чемпіонату України

Харківські спортсмени здобули сім нагород на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді у морі

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, чемпіонат України з плавання на відкритій воді у морі відбувся в Одесі.

Участь в змаганнях брали спортсмени з 11 областей України та Києва, а за підсумками на рахунку плавців Харківської області були три золоті, три срібні та одна бронзова медалі.

В змаганнях серед чоловіків на дистанціях 5 км та 10 км перші місця між собою розділили харків'яни Ігор Снітко та Ігор Червинський.

Крім того на дистанції 10 км серед чоловіків на рахунку харківських спортсменів була бронзова нагорода. Її здобув Данило Ісаєв.

Також він успішно виступив в категорії юніори та переміг на дистанції 10 км, однак розділив друге місце з киянином Іллею Пилипенко на дистанції 5 км.

Даний чемпіонат був етапом підготовки збірних України до чемпіонату Європи з плавання на відкритій воді, який з 3 по 12 серпня пройде у Великобританії, та до чемпіонату Європи з плавання на відкритій воді серед юніорів, який з 13 по 15 липня прийматиме Мальта.

Як повідомляв Depo.Харків, у Генічеську потонула відпочивальниця з Харкова.