Харківські плавці вибороли 20 нагород на чемпіонаті України

Харківські спортсмени завоювали 20 нагород на чемпіонаті України з плавання серед юніорів

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в чемпіонаті взяли 335 спортсменів з 20 областей України та Києва, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала вісім золотих, вісім срібних, 4 бронзові медалі, та посіла третє загальнокомандне місце.

Найбільшу кількість медалей здобула Карина Сінько. Вона фінішувала першою на дистанціях 50 м вільний стиль, 200 м вільний стиль та 800 м вільний стиль, а також посіла другі місця на дистанціях 100 м вільний стиль та 400 м вільний стиль.

Серед юніорів тричі на найвищу сходину п'єдесталу пошани підіймався Герман Фень, який переміг на дистанціях 50 м на спині, 100 м на спині та 200 м на спині.

Також переможцями та призерами чемпіонату стали Тетяна Євмінова (перше місце 100 м вільний стиль, друге місце 50 м вільний стиль, друге місце 200 м комплексне плавання, третє місце 100 м батерфляй), Богдан Белеменко (перше місце 1 500 м вільний стиль), Максим Голубничий (друге місце 200 м брас, друге місце 400 м комплексне плавання), Данило Сторожев (друге місце 400 м вільний стиль, третє місце 1 500 м вільний стиль).

Також харківські плавці посіли призові місця в естафетах.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було у команди з Дніпропетровської області, а перемогу здобули плавці з Київської області.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці встановлюють обставини підриву банкомату у Харкові.