Харківські підземка віддасть 13 млн грн за обслуговування системи оплати

КП "Харківський метрополітен" уклав угоду з ТОВ "Науково-виробниче об'єднання ПАМ" щодо обслуговування системи оплати вартістю 13,5 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр" з посиланням на звіт про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

Мова йде про послуги з технічного обслуговування пристроїв автоматизованої системи оплати проїзду в метрополітені.

ТОВ "Науково-виробниче об'єднання ПАМ" створене у жовтні 2017 року. Засновником підприємства є Євгенія Городова, директором – Антон Хрустальов.

Фірма розташована у будівлі поряд з метрополітеном. "У сусідньому офісі зареєстроване ТОВ "Турнікет-М", яке у минулому році отримало тендер на ці ж послуги, - зазначили активісти. - ТОВ "Турнікет-М" належало Івану Кравцову. Директором підприємства є Олександр Ладоненко. Кравцов також був власником ТОВ "Старсен", ТОВ "Інвест-тур" та приватно-виробничій фірми "Ніка".

У 2012 році єдиним засновником ТОВ "Старсен" був Олександр Стаматін, син генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна та віце-мера Марини Стаматіної.

В'ячеслав Стаматін до 2011 року був засновником ПВФ "Ніка", яку переписав також на Івана Кравцова.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області викрили держпідприємство, яке ухилилося від сплати 14,8 млн грн податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook