Харківські митники відкрили ще один пост для "євроблях"

Оформлення транспортних засобів на номерах країн ЄС здійснюється на двох митних постах у Харківській області

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

"Митне оформлення таких транспортних засобів здійснюється на митному посту "Харків-автомобільний". Однак у зв'язку з очікуваним збільшенням бажаючих здійснити митне оформлення автомобілів іноземної реєстрації на період дії законів таке оформлення буде здійснюватися також на митному посту "Харків-Центральний", - зазначили у ДФС.

Для здійснення митного оформлення, а також отримання необхідної інформації та консультацій податківці рекомендують звертатися: на митний пост "Харків-автомобільний" (вул. Академіка Павлова, 88) та митний пост "Харків-Центральний" (вул. Клочківська, 370).

Довідка Depo.Харків. Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності нового закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50%-ю знижкою.

Крім того, митне оформлення здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнює 8500 грн (500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) у разі, якщо цей транспортний засіб знаходиться на території України з порушенням вимог Митного кодексу України.

Закони про розмитнення авто на іноземних номерах ("євроблях") №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook