Харківські лучники вибороли медалі на міжнародних змаганнях

Харківські лучники успішно виступили на змаганнях у Львові

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, харківські спортсмени посіли призові місця на Міжнародних змаганнях зі стрільби з лука серед дорослих та кадетів "Золота осінь", які проходили у Львові.

У заході взяли участь 250 спортсменів з п'яти країн світу: Ізраїлю, Великобританії, Білорусі, Польщі та України. Спортсмени змагалися в категоріях класичного і блочного лука.

В особистому заліку в категорії "класичний лук" серед чоловіків харків'янин Тарас Трифанов завоював срібну медаль і вперше виконав норматив майстра спорту України. Серед дівчат спортсменка з Харкова Валерія Онищук отримала бронзову нагороду.

У командній першості серед чоловічих команд в класичному луці перше місце виборола команда "Харків-2" у складі Леоніда Диканя, Олександра Грекулова та Микити Кравчука.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль "Весілля в Малинівці", який зібрав 75 тисяч гостей.