Харківські фехтувальники здобули медалі всеукраїнського турніру

У чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед юніорів взяли участь близько 200 спортсменів з десяти областей країни

Як повідомили Depo.Харків в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації, за підсумками змагань на рахунку харківських шпажистів були дві золоті, одна срібна та дві бронзові нагороди.

В особистому турнірі чемпіоном України став Руслан Гасанов. У фіналі він з рахунком 15:10 переміг харків'янина Дмитра Самойлова.

Бронзові медалі між собою розділили Максим Карюченко та Павло Лиманський.

Перемогли харківські шпажисти і в командних змаганнях. У фіналі Руслан Гасанов, Євген Горбачук, Максим Карюченко та Павло Лиманський здолали з рахунком 45:32 команду "Київ-2". Бронзовими призерами стали шпажисти із Закарпатської області.

У змаганнях серед юніорок харківські фехтувальниці вибороти медалі не змогли. Найбільш успішно виступила Таїсія Пилипець, яка дійшла до чвертьфіналу, де поступилася майбутній володарці бронзової медалі Олександрі Лазаренко із Закарпатської області. "Золото" чемпіонату здобула киянка Дарина Варфоломєєва.

В ОДА зазначили, що ці змагання стали одним з етапів відбору та підготовки юніорської збірної України з фехтування на шпагах до чемпіонату Європи, який на початку березня цього року відбудеться в Сочі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський спортсмен Валентин Сипавін увійшов до першої десятки етапів Кубка світу з льодолазіння.