Харківські борці здобули чотири медалі на чемпіонаті України

Харківські спортсмени здобули чотири нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях, що пройшли в Миколаєві, приймали понад 150 борців 2003-2004 років народження з 23 областей країни та Києва. За підсумками чемпіонату на рахунку харків'ян були одна срібна та три бронзові нагороди.

Срібним призером у ваговій категорії до 100 кг став Дмитро Гаміловський. Він успішно провів три бою, але у фіналі поступився супернику з Сумської області Роману Буштаренко.

В свою чергу бронзовими призерами стали: Денис Винтонишин (вагова категорія до 38 кг), Володимир Качанов (вагова категорія до 75 кг) та Дарія Медвецька (вагова категорія до 54 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, харківський шпажист Свічкар здобув "бронзу" етапу Кубка світу в Парижі.