Харківські бадмінтоністки вибороли "срібло" в Чехії

Харківські бадмінтоністки здобули "срібло" міжнародного турніру, який пройшов у чеському місті Орлова-Лутине

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, у Чехії відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед юніорів, срібну медаль якого здобули харків'янки Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова.

Прозорова і Рудакова успішно виступили в парній жіночій категорії, де дійшли до фіналу, обігравши з рахунком 21:10, 21:15 суперниць з Болгарії, з рахунком 21:15, 21:15 бадмінтоністок з Чехії та з рахунком 22:24, 21:3, 21:13 іспанок.

У фінальному поєдинку харків'янки зустрілися з голландським дуетом Мілоу Лугтерс та Алісса Тіртосентоно. Вигравши перший сет 21:18, та ведучи в рахунку в другому, українки були змушені зупинити гру через травму, та посіли таким чином друге місце.

В одиночному розряді Рудакова дійшла до чвертьфіналу, де поступилася суперниці з Угорщини, яка в підсумку стала бронзовою призеркою. В свою чергу Прозорова зупинилася в 1/8 фіналу, поступившись іншій спортсменки з Угорщини, яка стала володаркою срібної медалі.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.