Харківські бадмінтоністи вибороли медалі Кубку Європи

Харківські бадмінтоністи завоювали дві срібні та одну бронзову нагороди Кубку Європи

Харківські бадмінтоністи вибороли медалі…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, срібні медалі були завойовані в парних категоріях. В жіночій парі харків'янки Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська успішно дійшли до фіналу, поборовши суперниць з Румунії та два дуети з Туреччини.

У фіналі інша турецька пара Бенгізу Ерцетін та Нацлікан Інці не дозволили харків'янкам стати переможницями, обігравши їх з рахунком 21:13, 21:18.

На рахунку Жаркої була ще одна срібна медаль в змішаній парній категорії, де вона виступала разом з Валерієм Атращенковим. Харківська пара на шляху до медалі здолала узбецько-білоруську пару, потім суперників з Туреччини, Данії та Росії, але у фіналі поступилися німцям Петеру Каесбауеру і Ользі Конон 18:21, 20:22.

Атращенков став також бронзовим призером в чоловічій одиночній категорії. Харків'янин здолав суперників з Узбекистану, Болгарії та Туреччини, але у півфіналі поступився 13:21, 7:21 французу Лукасу Клебо, який в підсумку став переможцем турніру.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський спортсмен Валентин Сипавін увійшов до першої десятки етапів Кубка світу з льодолазіння.