Харківські бадмінтоністи вибороли медалі чемпіонату України

Бадмінтоністи Харківщини здобули комплект нагород на домашньому чемпіонаті України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними управління, чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2002 року народження пройшов у харківському палаці спорту "Локомотив".

Господарі змагань завоювали золоту, срібну та бронзову медаль.

Участь в змаганнях приймали 84 спортсменів з шести областей України. Медалі були розіграні в усіх п'яти категоріях.

Чемпіонками стали Марія Столяренко та Варвара Фролова, які здобули золоту медаль в жіночій парній категорії.

Також Столяренко стала срібною призеркою в жіночій одиночній категорії.

В цій же категорії володаркою бронзової нагороди стала харківська бадмінтоністка Поліна Бугрова.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський шпажист Свічкар здобув "бронзу" етапу Кубка світу в Парижі.