Харківські активісти заявили про порушення виборчого законодавства

Харківська поліція проводить перевірку за поданими заявами

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, про виявлення білбордів з агітацією на зареєстрованих кандидатів у президенти України із порушенням закону "Про вибори Президента України" поліцію поінформували члени громадської організації "Опора".

За відомостями поліції, відповідні заяви були зареєстровані у Московському, Основ'янському, Слобідському та Близнюківському відділах поліції вчора, 1 лютого.

На білбордах у Московському, Основ'янському, Слобідському районах Харкова була відсутня інформація про замовника та інші вихідні дані, не зазначені відомості про установу, що здійснила друк та тираж, а також інформація про осіб, відповідальних за випуск.

У Близнюківському районі Харківської області такі самі порушення були виявлені на листівках із зображенням кандидата в президенти України, які були розміщені на стовпі біля магазину по вулиці Свободи.

Повідомлення зареєстровані в Журналах єдиного обліку. Проводиться перевірка.

Як повідомили Depo.Харків, у Харкові слідчі ДБР затримали начальника сектору виправного центру за вимагання 6 тис. дол. за сприяння в умовно-достроковому звільненні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook