Харківська самбістка виграла світові змагання на Росії (ФОТО)

Харківська спортсменка Анастасія Шевченко стала чемпіонкою світу з самбо

Харківська самбістка виграла світові зма…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, з 10 по 12 листопада в російському Сочі відбувся чемпіонат світу з самбо, на якому харківські спортсмени завоювали повний комплект нагород.

За відомостями ОДА, участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 90 країн світу. Україна була представлена 20 самбістами, які завоювали 9 медалей – 1 золоту, 2 срібні та 6 бронзових.

Чемпіонкою світу серед жінок у ваговій категорії до 60 кг стала Анастасія Шевченко. Харківська самбістка успішно дійшла до фіналу, здолавши усіх суперниць больовим прийомом. Цього року Шевченко також стала чемпіонкою Європи.

Срібну медаль чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг серед жінок здобула харків'янка Анастасія Новікова. У фіналі вона поступилася російській самбістці Марії Молчановій.

Бронзову нагороду чемпіонату світу в медальний кошик збірної України поклав Владислав Руднєв. Харків'янин посів третє місце в розділі "бойове самбо" у вазі до 74кг.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку серед жінок Україна посіла третє місце. Перше було за російськими спортсменами, а друге вибороли білоруси.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.