Харківська підземка віддала 50 млн грн фірмі, що веде до "завербованого ФСБ" Мусєєва

КП "Харківський метрополітен" уклало договір з ТОВ "Системи прогресивної очистки" щодо послуг з прибирання загальною вартістю 46 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

"У КП "Харківський метрополітен" була можливість зекономити 2 млн грн. Для цього треба було підписати договір з переможцем аукціону, відомою київською фірмою у сфері клінінгу, - ТОВ "Імпел Гріффін Сервіс", пропозиція якої дорівнювала 44,05 млн грн. Всі необхідні документи фірмою були завантажені, але пропозиція 9 січня була відхилена", - зазначили активісти.

У зв'язку з тим, що договір не вдалося укласти з 1 січня 2019 року ТОВ "Імпел Гріффін Сервіс" пропонувало метрополітену підписати договір на 11 місяців (враховуючи протокол погодження договірної ціни на надання послуг), з 31 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року. Але метрополітен відмовився.

"Враховуючи те, що КП "Харківський метрополітен" 28 грудня 2018 року продовжило до 30 січня 2019 року (включно) дію договору від 27 лютого 2018 року щодо надання послуг з санітарного утримання об'єктів на 2018 рік з ТОВ "Системи прогресивної очистки", то, на думку ТОВ "Імпел Гріффін Сервіс", цілком можливо було укласти договір саме з 31 січня 2019 року, а не з 9 січня 2019 року. З ТОВ "Системи прогресивної очистки" уклали договір з 23 січня по 31 грудня 2019 року", - зазначили у "ХАЦ".

На комунальному підприємстві на запитання про причини відмови укласти договір з ТОВ "Імпел Гріффін сервіс" на 11 місяців відповіли, що запитувана інформація не належить до публічної.

Згідно з договором, загальна площа, що підлягає прибиранню, дорівнює 310 683,71 кв. м. Вартість 1 кв. м. санітарного утримання території метрополітену складе 1,08 грн. На місцяь прибирання в харківському метро обходитиметься у 3,82 млн грн.

Власниками фірми "Системи прогресивної очистки" є аудитор з Ізраїля Євген Ананченкоз та мешканець Дніпра Сергій Копилов. Директором з 25 липня 2018 року став Олег Орлов. "Раніше подібні підряди з прибирання в харківському метрополітені замість ТОВ "Системи прогресивної очистки" отримувало ТОВ "Компанія "СПО". Першозасновником "Компанії "СПО" був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП "Харківгорліфт". У 2011-2012 рр. власником "Компанія "СПО" був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію "Молоді регіони" в Харкові, а зараз є помічником депутата міськради та екс-голови адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва, якого СБУ звинувачує у держзраді"

ТОВ "Системи прогресивної очистки" раніше було зареєстроване за адресою – вул. Велика Панасівська (Котлова), 67А. Саме цю адресу вказує, як свою фактичну ТОВ "Фірма Фронт", власником якої є мати Мусєєва – Ніна Мусєєва.

У 2015-2018 роках ТОВ "Системи прогресивної очистки" за результатами тендерів уклало угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму більше 100 мільйонів гривень.

Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня 2018 року стало відомо, що СБУ викрила, припинила та задокументувала діяльність голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії. Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Його оголосили у розшук. Мусєєв звільнений з посади голови Холодногірської райадміністрації Харкова. За попередньою інформацією, Мусєєв переховується на території Російської Федерації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook