ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківська підземка отримала економічні потяги (ФОТОФАКТ)

Склад метрополітену європейського зразка, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі, почне перевозити пасажирів на Салтівській лінії в середині серпня 2015 року
Depo.
10 липня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
Харківська підземка отримала економічні потяги (ФОТОФАКТ)
Харківська підземка отримала економічні потяги (ФОТОФАКТ)

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

У новому потязі з п'яти вагонів, два з яких головні, враховані вимоги харківської підземки з безпеки пасажирів і зручності для них, в тому числі інвалідів. Всі вагони обладнані окремими місцями для візочників і звуковою системою для тих, хто погано чує.

За словами генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна, новий склад споживає на 30% менше енергії в порівнянні зі старими.

Система примусової вентиляції робить вагони менше задушливими. Всі вагони обладнані внутрішнім і зовнішнім відеонаглядом, встановлені антивандальні сидіння, використані негорючі матеріали.

"Ми прийняли програму розвитку харківського метро, і придбання нових складів - це її частина. З урахуванням будівництва тридцятої станції "Перемога", а також зносом більшості працюючих поїздів, нам потрібно 10 таких складів, щоб забезпечити перевезення харків'ян. Цей склад коштує 180 мільйонів гривень, ми домовилися про безпроцентну розстрочку", - сказав мер міста Геннадій Кернес.

Більше транспортних новин про Харків читайте на kh.depo.ua.