Харківська ОДА відкрила єдиний ресурс з інформацією про всі міжнародні гранти

У Харківській ОДА створили єдиний ресурс для розміщення інформації про всі грантові проекти та програми міжнародної допомоги
Depo.
20 вересня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua
Харківська ОДА відкрила єдиний ресурс з інформацією про всі міжнародні гранти
Харківська ОДА відкрила єдиний ресурс з інформацією про всі міжнародні гранти

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, нюанси реалізації проекту комунікативної платформи "GrantsLife" обговорили під час зустрічі керівника області Юлії Світличної з делегацією міжнародних організацій, фондів, гуманітарних місій і програм, що працюють на території Харківської області.

За інформацією в.о. голови Харківської ОДА, комунікативна платформа "GrantsLife" містить механізми обміну актуальною інформацією між представниками міжнародних організацій, центральних і місцевих органів влади і потенційних реципієнтів про стан впровадження проектів і програм на території України, а також нові напрямки діяльності та грантові пропозиції.

"Наша пропозиція - координація зусиль для загальної інформованості. У нас є запит з боку громадських організацій про створення єдиного майданчика, який би містив інформацію про всі грантові пропозиції і міжнародні проекти, доступні для організацій Харківської області. Така платформа надасть всім можливості для самореалізації і подальшого розвитку", - зазначила Світлична.

Директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА Вікторія Белявцева додав, що на новому інформаційному ресурсі в кожного міжнародного партнера буде свій особистий кабінет, в якому організація буде розміщувати інформацію як про актуальні проектні пропозиції, так і про хід реалізації вже діючих проектів на території Харківської області. Громадські організації та активісти зможуть на одному сайті знайти всю цікаву для них інформацію з різних напрямків.

Платформа розроблена Департаментом з підвищення конкурентоспроможності Харківської ОДА за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" для підвищення ефективності реалізації проектів і програм та координації міжнародної допомоги. Зараз платформа працює в тестовому режимі, офіційна презентація відбудеться в рамках VIII Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!", який пройде в Харкові 23 вересня.

"Це надасть можливість і органам державної влади, і громадським організаціям, і простим жителям області побачити, що процес грантової допомоги в Харківській області - прозорий. Кожен бажаючий зможе запропонувати свій проект або приєднатися до вже існуючих програм", - наголосила керівник Східноукраїнського регіонального представництва МФ "Відродження" Олена Розсказова.

Довідка Depo.Харків. У зустрічі з керівником Харківської ОДА, присвяченої обговоренню питання координації роботи міжнародних організацій, фондів, гуманітарних місій і програм, які працюють на території Харківської області, взяли участь представники Фонду народонаселення ООН в Харківській області, ЮНІСЕФ в Україні, Проекту ЄС та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза – III" в Харківській області, Проекту USAID "Українська ініціатива щодо підвищення впевненості", Української академії лідерства в Харкові, Проекту "Підтримка українських громад зі збільшенням кількості ТПО" в Харківській області Німецького товариства міжнародного співробітництва "GIZ", Проектного офісу ПРООН в Україні, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Регіонального представництва Консультативної місії ЄС (КМЄС) в місті Харків, Харківського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій.

Також у заході взяли участь Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в м. Харків Тетяна Гавриш і Почесний консул Французької республіки в м. Харків Сергій Політучий.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків