Харківська облрада просить Кабмін зайнятися добровольцями (документ)

Харківська облрада направить до Кабміну та ВРУ звернення щодо оформлення правового статусу добровольців, які брали участь у зоні АТО

Як передає кореспондент Depo.Харків, за відповідне рішення під час сесії Харківської облради сьогодні, 23 червня, проголосували 100 депутатів.

"Для отримання учасником бойових дій певних пільг дуже важливе значення має, в якому саме статусі особа перебувала в зоні АТО, оскільки соціальний та правовий захист осіб, які брали участь в АТО регулюється різними законами. До цього часу не визначено правового статусу для добровольців, які беруть участь у проведенні АТО", - зазначили в облраді.

У зв’язку з цим було підготовлено звернення до Кабінету Міністрів та Верховної Ради з пропозицією створити міжвідомчу комісію для вивчення зазначеного питання і прийняти на законодавчому рівні необхідні заходи для оформлення у відповідності до чинного та міжнародного законодавства статусу добровольців, які брали безпосередню участь у бойових діях в зоні Антитерористичної операції.

Після прийняття відповідного рішення, депутати облради вийшли до будівлі Харківської обладміністрації, де проходить мітинг активістів ЦК "Азов" та "Правого Сектору" з вимогою захистити права добровольців.

Харківська облрада просить Кабмін зайнятися добровольцями (документ) - фото 1

Харківська облрада просить Кабмін зайнятися добровольцями (документ) - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків